Luboš Borovka fotograf
ATELIÉR - Sokolská 35, Praha 2
LAB - Fibichova 418, Hostivice
+420 774 582 677
info@borovka.eu

Atelier

Ateliérová fotografie nabízí jedinečnou výhodu v podobě precizního osvětlení bez ohledu na denní dobu či aktuální počasí. 

Důležitým krokem je si ujasnit, co od fotografií očekáváte a jaký výsledek byste rádi na konci fotografování viděli. Fotografování pro osobní potřebu, jako je dárek pro přítele či maminku, se liší od tvorby fotografií určených pro dekoraci, kalendář nebo jiný projekt. Rádi se s vámi setkáme a probereme detaily, abychom porozuměli vašim představám a očekáváním. Samozřejmě je i v našem zájmu, aby byly fotografie co nejkrásnější a vy jako model co nejvíc vynikli. Snažíme se vždy vydat maximum pro vaši spokojenost. 

 

Spolupráce je klíčová a věříme, že díky ní se fotografování stane pro vás příjemnou zábavou, která vám zanechá nádherné fotografie a vzpomínky na celý život. To je naším společným cílem.

01.12. 2014

Proměny

Chcete změnit image, nebo jen vypadat dobře na fotografii? Po důkladné přípravě na fotografování změníte úplně svou visage, budete jako filmová hvězda!  Můžete si nechat upravit fotky ve grafickém programu, ale pokud chcete zaroveň vypadat krásně i ve skutečnosti je potřeba důkladná příprava u vizážistky. Perfektní práci mužete sledovat u Jany Svobodové která svůj model profesionálně připraví na

zobrazit detail ...
08.05. 2014

Tanečníci Růženy Hartmanové

zobrazit detail ...

fotogalerie