Luboš Borovka fotograf
ATELIÉR - Sokolská 35, Praha 2
LAB - Fibichova 418, Hostivice
+420 774 582 677
info@borovka.eu

ZAPLACENÍ OBJEDNANÝCH FOTOGRAFIÍ

ZAPLACENÍ OBJEDNANÝCH FOTOGRAFIÍ

ČÍSLO ÚČTU : 670100-2200381097/6210

VS: vaše telefoní číslo bez předvolby

Vzkaz příjemci: uveďte Vaše jméno a celkový počet objednaných fotografií

OBJEDNÁVEJTE FOTOGRAFIE PODLE AKTUÁLNÍCH INSTRUKCÍ

Při každé zakázce je uveden postup i formát fotografií a místo s termínem dodání v případě tištěných fotografií. Lze také udělat objednávku fotografií v tištěné podobě, cena je shodná s elektronickou fotografií. Výhoda elektronické fotografie je, že si můžete udělat libovolný počet kopií a rozesílat přátelům. Není povoleno komerční využití. Formát fotografie je určen a definován v nabídce fotografií v tiskovém rozlišení 300 dpi. Pokud požadujete fotografii větší, nelze zaručit velké zvětšení, lze však fotografii upravit ve zvláštním vektorovém režimu u externího grafika, cena je individuální podle zakázky. Kontaktujte mne prosím na e-mail info@borovka.eu

Objednávku je nutno udělat do stanoveného termínu, aby bylo možné dodržet termín dodání. Po vypršení objednacího termínu bude účtován zvláštní příplatek a se zakázkou bude zacházeno v individuálním režimu.

Objednané fotografie budou doručeny ve stanovený termín podle instrukcí v objednávce. Pokud nevyzvednete fotografie v určený termín, lze si domluvit zaslání poštou, poštovné platí příjemce zakázky.

Souhrn objednávky přijde emailem, zkontrolujte správnost objednávky. Cena objednaných fotografií je podle počtu a ceny uvedené v jednotlivých zakázkách. Vynásobíte počet fotografií cenou a pošlete na výše uvedený účet. Po obdržení platby přijde potvrzovací email s potvrzením objednávky. Cenu si snadno spočítáte sami podle počtu fotografií vynásobením cenou uvedenou u jednotlivé akce.