Luboš Borovka fotograf
ATELIÉR - Sokolská 35, Praha 2
LAB - Fibichova 418, Hostivice
+420 774 582 677
info@borovka.eu

Časté otázky (FAQ)

Jak mám postupovat při výběru fotografií?    

Fotografie pečlivě vyberte a poznamenejte si čísla fotografií. Číslo fotografie je unikátní a během objednávacího termínu se nemění. Na příkladu IMG_7523 vidíte kde se číslo najde. Je to jméno fotografie většinou dole pod fotografií. Pokud chcete objednat větší počet kopií, připíšete v objenávacím formuláři počet kusů.

V žádném případě nepoužívejte jiná čísla ani odkazy na fotografie, ta se mohou měnit a nelze je dohledat jinak, než podle výše uvedeného postupu.

Mohu si objednat fotografie v elektronické podobě?

Fotografie v digitální podobě objednat lze, cena za jednu fotografii je shodná jako tištěná fotografie. Objednáním tištěné fotografie nevzniká nárok zároveň na fotografii v digitální podobě a je účtována jako další položka. Výhodou elektronické fotografie je, že si můžete udělat libovolný počet kopií a rozesílat přátelům. Není povoleno komerční využití. Digitální fotografie budou odeslány přes internet. V případě že požadujete digitální nosič - CD je nutné osobní vyzvednutí.  Velikost a formát fotografie je určen a definován v instrukcích k objednávce,  fotografie jsou v tiskovém rozlišení 300 dpi. Pokud požadujete fotografii větší nelze zaručit velké zvětšení, lze však fotografii upravit ve zvláštním vektorovém režimu u externího grafika, cena je individuální podle zakázky.

 

Nestihl jsem si objednat fotografie v termínu, je možné objednat fotografie dodatečně?

Ano, fotografie lze objednat, po vypršení objednacího termínu. Bude účtován zvlášťní příplatek a se zakázkou bude zacházeno v individuálním režimu. Fotografie v digitální podobě budou po úhradě zaslány přes internet. Papírové budou zhotoveny s další objednávkou v prodlouženém termínu, osobní vyzvednutí zdarma. Pokud nevyzvednete fotografie v určený termín, lze si domluvit osobní převzetí nebo zaslání poštou. Poštovné platí příjemce zakázky. 

 

Chtěla bych vybranou fotografii zvětšit a zarámovat.

Fotografie budou ve fotmátu standardně ve formátu tisku podle velikosti tištěných fotografií. Lze udělat individuální objednávku na větší fotografii včetně zarámování. Cena se počítá podle velikosti náročnosti zakázky, kontaktujte mě s požadavkem 

Fotografie se mi líbí, je možné udělat z výběru průkazové fotografie?

Průkazové fotografile podléhají předpisům a z reportážních fotografií nelze udělat oficiální průkazovou fotografii.

Jak mám zaplatit fotografie bankovním převodem?

OBJEDNÁVEJTE FOTOGRAFIE PODLE AKTUÁLNÍCH INSTRUKCÍ Při každé zakázce je uveden postup a formát fotografií. Lze také udělat objednávku fotografií v elektronické podobě, cena je shodná s objednanou a vytištěnou fotografií. Neznamená to však že při objednávce tištěné fotografie máte automaticky zdarma fotografii elektronickou. Výhoda elektronické fotografie je že si můžete udělat libovolný počet kopií a rozesílat přátelům. Není povoleno komerční využití. Formát fotografie je určen a definován v nabídce fotografií v tiskovém rozlišení 300 dpi. Pokud požadujete fotografii větší nelze zaručit velké zvětšení, lze však fotografii upravit ve zvláštním vektorovém režimu u externího grafika, cena je individuální podle zakázky,kontaktujte mne prosím e-mailem info@borovka.cz Objednávku je nutno udelělat do stanoveného termínu aby bylo možné dodržet termín dodání. Po vypršení objednacího termínu bude účtován zvlášťní příplatek a se zakázkou bude zacházeno v individuálním režimu. Objednané fotografie budou doručeny ve stanovený termín podle instrukcí v objednávce. Pokud nevyzvednete fotografie v určený termín lze si domluvit zaslání poštou, poštovné platí příjemce zakázky.

ZAPLACENÍ OBJEDNANÝCH FOTOGRAFIÍ ČÍSLO ÚČTU : 670100-2200381097/6210

Variabilní symbol: uvádějte Vaše jméno v číselné podobě např.: Novakova = 66825682