Luboš Borovka fotograf
ATELIÉR - Sokolská 35, Praha 2
LAB - Fibichova 418, Hostivice
+420 774 582 677
info@borovka.eu

Rodina a děti

Základem pro úspěšné zachycení dětského nebo rodinného protrétu je objednání v čase, ve kterém je Vaše dítě v největší pohodě.

Pokud se stane, že dítě nemá zrovna den, lze domluvit jiný termín. Přesto prosím - v případě, že s předstihem víte, že daný termín nelze uskutečnit - termín přeobjednejte co nejdříve. Při samotném focení je třeba vytvořit takové prostředí, aby se dítě cítilo přirozeně.

Vezměte s sebou různé oblečení rozdílných barev. Pokud se bude fotit celá rodina, je potřeba sladit oblečení všech členů rodiny a zkusit více variant. Fotografie by měly být nadčasové, myslete na to při výběru oblečení (nápisy, texty na oblečení atd.). Dominantní by měla být fotografovaná osoba (a nikoliv oblečení). Nejlépe je zvolit jedno slavností a jedno neformální oblečení. Stejně tak je nutné myslet i na obuv. Pro dítě je vhodné vzít s sebou jeho oblíbenou hračku či doplněk oblečení, který má rád.

Maminky by měly přijít nalíčené, případně využít služby vizážistky. Děti při fotografování nestresujte, jejich motivací by měla být zábava. Při fotografování by měla panovat všeobecně uvolněná nálada, jelikož - jak známo - děti jsou velmi vnímavé k psychickému rozpoložení svých rodičů.

Pokračujte zde k fotografiím

 

 

 

 

 

26.11. 2014

Jak objednat kalendář

Kalendář ve formátu 20x30 cm bude doplněn vybranými 2 fotografiemi. Cena kalendáře je 160,-Kč  

zobrazit detail ...