Luboš Borovka fotograf
ATELIÉR - Sokolská 35, Praha 2
LAB - Fibichova 418, Hostivice
+420 774 582 677
info@borovka.eu

Svatba

Svatební fotografie zachycují výjimečné a neopakovatelné okamžiky ve Vašem životě.

Uvědomuji si důležitost svatebních okamžiků a přistupuji k fotografování s maximálním úsilím o pořízení originálních a kvalitních fotografií Vašeho svatebního dne. 

Mohl bych se dlouze rozepisovat o výhodách objednání zkušeného svatebního fotografa. Avšak nejvýmluvněji hovoří výsledky fotografování, které můžete shlédnout v mojí fotogalerii. Ke každé svatbě přistupuji s kreativním přístupem a snažím se udělat fotografie vždy originální a výjmečné. Samozřejmě fotografuji i tradiční situace které vyžadují dokumentaci. Ale poměr fotografií musí být vyvážený, mix reportážních, portrétních a vyloženě svatebních fotografií musí být zábavný a nadčasový. Po domluvě se svatebčany se nebráním módním výstřelkům, ale hlavní osu fotopříběhu svatebního dne tvoří fotografie, které co nejvíce vyjadřují emoce a věrné zachycují slavnostní den. Čím více bude pro Vás a svatebčany fotografování zábavné a uvolněné, tím lépe vystihnou fotografie svatební atmosféru. Dopřejte sobě, příbuzným a budoucím generacím kvalitní a originální fotodokumentaci svého svatebního dne.

 

22.03. 2017

Cena fotografování svatby

Balíček A cena 5 900,-Kč Základní fotografování svatebního obřadu do 60 minut, celkem 50 ks fotografií, digitální soubory pořízené digitálním fotoaparátem včetně zaslání přes úschovnu, které odpovídají počtu objednaných fotografií uvedené v balíčku.   Balíček B cena 11 900,-Kč Kompletní fotografování svatebního obřadu, fotodokumentace - max. 3 hodiny, včetně příjezdu svatebčanů. Skupinové foto všech svatebčanů, novomanželů tvůrčím přístupem

zobrazit detail ...